HDV 35+1

BEKER

Overzicht Programma Beker                                                  Alle teams

ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021                                                    1e ronde

HDV 35+1                                        10:00                                 Toofan 35+1

Teylingen 35+1                               11:00                                      SJC 35+1

                                                                                                                         

ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021                                                    2e ronde

SJC 35+1                                         10:00                                     HDV 35+1

Toofan 35+1                                    13:00                            Teylingen 35+1

                                                                                                                         

ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021                                                    3e ronde

Teylingen 35+1                               11:00                                     HDV 35+1

Toofan 35+1                                    13:00                                      SJC 35+1

HDV 35+1

MANNEN 35+ ZONDAG - 2E KLASSE 01

Overzicht Team Indeling

Competitie

Indeling

Team

                                                                            Voorkeurtijd

1           WIK 35+1                                                          10:00

2     Ster De 35+1                                                          10:00

3      TAC'90 35+2                                                          12:00

4           HDV 35+1                                                          10:00

5           SVH 35+1                                                          10:00

6           ODB 35+1                                                          09:45

7   Erasmus 35+1                                                          12:00

8           VUC 35+1                                                          12:00

9

10        BMT 35+1                                                          11:00

11RVC Celeritas 35+1                                                   11:00

12         DVC 35+1                                                          12:00