HDV 35+2

BEKER

Overzicht Programma Beker                                                   Alle teams

ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021                                                      1e ronde

DHC 35+1                                         10:30                                   HDV 35+2

DVC 35+1                                         12:00                                    DHL 35+1

                                                                                                                         

ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021                                                    2e ronde

HDV 35+2                                         10:00                                    DVC 35+1

DHL 35+1                                         10:30                                    DHC 35+1

                                                                                                                         

ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021                                                    3e ronde

HDV 35+2                                         10:00                                    DHL 35+1

DVC 35+1                                         12:00                                    DHC 35+1

                                                                                                                         

HDV 35+2

MANNEN 35+ ZONDAG - 2E KLASSE 08

Overzicht Team Indeling

Competitie

Team

                                                                           Voorkeurtijd
1

2             Quick 35+1                                                      12:00

3           Toofan 35+1                                                      13:00

svMadestein 35+1                                                      10:00

5            HMSH 35+3                                                      12:00

6               ODB 35+2                                                      12:00

7        Erasmus 35+2                                                     12:00

8          Ster, De 35+2                                                     13:00

9                WIK 35+2                                                      10:00

10             HDV 35+2                                                      10:00

11Wanica Star 35+1                                                     10:30

12 Houtwijk sv 35+1                                                     10:30