HDV Zondag 3

BEKER

Overzicht Programma Alle teams

ZONDAG 5 SEPTEMBER 2021                                                                                 1e ronde

Wippolder 4                                    11:30                                                            FC Zoetermeer 2

HDV 3                                              14:00                                                            Ouwe Schoen 4

ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021                                                                                2e ronde

FC Zoetermeer 2                            10:00                                                            HDV 3

Ouwe Schoen 4                              12:00                                                            Wippolder 4

ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021                                                                                3e ronde

Wippolder 4                                    11:30                                                            HDV 3

Ouwe Schoen 4                              12:00                                                            FC Zoetermeer 2

HDV 3

MANNEN ZONDAG - 4E KLASSE 2

Overzicht Team Indeling

Competitie

Indeling

Team

                                                                                               Voorkeurtijd

sv Zuid West DH 4                                                                             13:00

2                     HBS 7                                                                             10:30

3                   Quick 7                                                                             12:00

4     Ouwe Schoen 3                                                                             12:00

5                  HMSH 5                                                                             14:00

6        Wanica Star 3                                                                             11:00

7                     BMT 4                                                                             13:00

8         Westlandia 2                                                                              11:00

9                                                                                                                                                              10                   WIK 3                                                                              12:00

11        GSC ESDO 5                                                                              10:00

12                   HDV 3                                                                             14:00

wedstrijden & uitslagen op voetbal.nl & vrienden & leden van H.D.V. facebook.